GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 8603500
nr 860 3500
Matservisdelar
50 del ca, Japan, Rörstrand, Bla Cabaré
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:46:30
900 kr
500 kr
700 kr
Rörstrand